niedziela, 1 kwietnia 2012

Karola.2

Dwa zdjęcia z 17 marca, gdy to marudziłem na pogodę i takie tam. Więcej pewnie jutro, bo ekonomia podatkowa wzywa. :> Karolę pozdrawiam przy okazji!

Kiev 88
Wega 90/2.8
Kodak Ektachrome 100 (slajd)


6 komentarzy:

 1. kolory bardzo bardzo się podobają :)

  OdpowiedzUsuń
 2. cześć. trafiłem na Twojego bloga przypadkowo, ale muszę przyznać, że bardzo mi się u Ciebie podoba. lubię fotografię tego typu jaką uprawiasz - nie koniecznie mega-artystyczną ale za to niewymuszoną, codzienną i po prostu sprawiającą przyjemność - zarówno Tobie (a widać, że tak jest po fotach) jak również oglądającym. myślę, że będę już stałym bywalcem. salut.

  OdpowiedzUsuń
 3. mroźne kolory, coś przepięknego

  OdpowiedzUsuń
 4. Twoje zdjęcia po prostu mają coś takiego, iż nie muszę poniekąd "na siłę" próbować dopatrywać się w nich jakiejś nadętej interpretacji samego obrazu, a jednocześnie nie są zbyt banalne. oczywiście są fotografie wśród tych na Twoim blogu, które podobają mi się bardziej lub mniej ale generalnie trafiają do mnie swoim luźnym przekazem co wcale nie znaczy, że są niedbale wykonane - wręcz przeciwnie, a to wynika chyba znów z samego podejścia do fotografowania i tego, że najnormalniej lubisz to robić (chociaż znam wielu co też lubią, a nie trafiają do mnie ich prace tak jak przypadły mi do gustu Twoje). to chyba mniej więcej o to mi chodziło w poprzednim wpisie. pozdrawiam również.

  OdpowiedzUsuń
 5. znajdzie się czas, człowiek ruszy się z miejsca.

  OdpowiedzUsuń